Mikrofon profesional per konferenca | Gooseneck Mic

2,500 L

Ka stok

KODI: i-2120760 Kategori: ,

MIKROFON PROFESIONAL PER KONFERENCA

Mikrofon profesional per konferenca  me ndjeshmeri te larte,  zhurme te ulet, diapazon te gjere dinamik.

Dizajn unik me nje trup metalik dhe baze per ta vendosur ne tavoline.

Kabell  me hyrje stereo 3.5 mm, i pershtatshem per te gjitha llojet e PC-ve.

Koka e mikrofonit rregullohet lehtesisht fale dizajnit profesional dhe mundeson funksionim te lehte.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

mikrofon

Ngjyra

Be the first to review “Mikrofon profesional per konferenca | Gooseneck Mic”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mikrofon profesional ne shitje online ne dyqan taxi

Mikrofon profesional per konferenca | Gooseneck Mic