Rregjistrues zeri dixhital | Digital Voice Recorder

3,500 L

Ka stok

KODI: K-062101-7 Kategori: ,

RREGJISTRUES ZERI DIXHITAL

Rregjistrues zeri dixhital tre ne nje stereo, ruani skedaret permes memories USB dhe perdoreni  me pas si mp3 music player.

Me mikrofon te dyfishte te integruar me ndjeshmeri te larte, pa zhurma dhe me nje game me te gjere rregjistrimi.

Regjistruesi krijon lidhje te thjeshte me Pc tuaj per te ruajtur skedaret e rregjistruar, permes lidhjes me usb.

Ideal per skena ku nevojitet nje mikrofon por gjithashtu edhe per transmetimin dhe regjistrimin e audiove.

Rregjistruesi dixhital i zerit eshte perfekt per aplikime profesionale ne sistemet audio fale funksionimit te lehte dhe kualitetit te larte.

Dizajn elegant dhe praktik i permiresuar per te nxjerre me ne pah zerin dhe zvogeluar zhurmat ne sfond.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

mikrofon

Ngjyra

Be the first to review “Rregjistrues zeri dixhital | Digital Voice Recorder”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

rregjistrues zeri dixhital ne shitje online dyqan taxi

Rregjistrues zeri dixhital | Digital Voice Recorder