Mikrofon per smartphone BOYA M1 Lavalier

1,890 L

Ka stok

KODI: I-72121229 KATEGORIA:

MIKROFON PER SMARTPHONE BOYA M1 LAVALIER

Mikrofon Lavalier me dizajn kapes per smartphone, DSLR, kamera, etj.

Me cilesi te larte eshte ideal per perdorim video, zhurme te ulet te trajtimit.

Tingull super i qarte dhe i paster per prezantime dhe regjistrim video audio.

Projektuar me nje kapsule sinjali te gjithanshme, ai kap ze me cilesi transmetimi nga një distance 360 grade dhe e dërgon atë në pajisjen tuaj  përmes kabllit 6 m.

Me ndjeshmerine e permiresuar, sinjalin ndaj zhurmes dhe nje pergjigje te frekuences BY-M1 ju lejon te regjistroni cdo detaj audio me zhurme me te ulet.

Karakteristika

  • Tingull me cilësi të lartë.
  • Punon me kamera, smartphone dhe kompjuterë.
  • Kalon me një buton midis kamerës dhe  smartphone.
  • Kabllo me gjatësi 6 m (20 ‘).

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

mikrofon

Ngjyra

Be the first to review “Mikrofon per smartphone BOYA M1 Lavalier”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mikrofon per konferenca shitje online ne dyqan taxi

Mikrofon per smartphone BOYA M1 Lavalier