Meileyi 622 | Makineri per akulloret dhe frutat | Profesionale

1,490 L

Ka stok

  • Materiali: plastik ABS.
  • Gjendet ne ngjyre te kuqe.
  • Permasat : 36 x 27 x 11 cm.
  • Punon pa rryme elektrike.
  • Mund te perdoret lehteisht nga te gjithe moshat.
KODI: K-200720-084 Kategori: , ,

MAKINERI PER AKULLORET EDHE FRUTAT

Makineri qe i duhet patjeter shtepise suaj per funksionin qe ofron. Cdo pjestare i familjes suaj me siguri eshte nje konsumues i madh i lengjeve te frutave edhe akulloreve. Kjo makine me nje cilesi fantastike edhe me cmimin me te lire se kudo vjen nga ne per ju.

MEILEYI 622-SHTRYDHESE EDHE BERES AKULLORESH

Kjo paisje kuzhine eshte e perbere prej materialit te plastikes e cila eshte shume e qendrueshme edhe premton jetegjatesi por gjithashtu eshte edhe shume e lehte per t’u lare me uje te bollshem.

Ne te mund te shtrydhni cilindo fryt qe deshironi dhe ai do te prodhoj eper ju nje leng te bollshem, me mase te trashe por shume te tretshme duke ju dhene te gjithe vlerat ushqyese te frutave.

Kjo makineri eshte e perbere nga aksesore te tjere te cilet ju ofrojne, berjen e akulloreve me cfaredo perberje qe deshironi.

Ai nuk punon me rryme elektrike edhe kjo e bene sume te pershtatshem per ta marre me vete kudo, sidomos gjate pushimeve.

Pergatitja e akullores edhe e lengjeve te frutave realizohet per shume pak minuta.

Ne bazamentin e saj eshte e perbere prej materialit te gomes i cili puthithet shume mire me cdo siperfaqe, ku ju e vendosni.

Mund te perdoret shume lehtesisht edhe nga femijet pasi nuk perben rrezik edhe eshte jashtezakonisht shume praktike.

SPECIFIKAT

Materiali: plastik ABS.makine Meileyi berese akulloressh fruta perime bli online dyqan taxi

Ngjyra: E Kuqe.

Madhësia : 36 x 27 x 11 cm.

Perbehet nga disa aksesore te ndryshem.

Punon pa rryme elektrike.

Mund te perdoret lehteisht nga te gjithe.

Pastrohet shume lehte me uje te bollshem.

Bli online | Blerje Online | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Ngjyra

Lloji

Shtrydhese

Be the first to review “Meileyi 622 | Makineri per akulloret dhe frutat | Profesionale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine Meileyi berese akulloressh fruta perime bli online dyqan taxi

Meileyi 622 | Makineri per akulloret dhe frutat | Profesionale

WhatsApp chat