Shtrydhese frutash DSP KJ 3033 per miksim te frutave

3,900 L

Ka stok

  • Pini lengje 100% me vitamina
  • Shume e thjeshte ne pergatitjen e nje pije freskuese
  • Me nje shpejtesi energjie 200W
  • Me nje tension220-240V e nje frekuence 50/60Hz
  • Perdoret automatikisht

SHTRYDHESE FRUTASH DSP KJ 3033

Shtrydhese frutash DSP KJ 3033 shume e nevojshme per te nisur nje dite me energji dhe gjalleri. Me kete shtrydhese ju mund te pergatisni nje leng te shijshem frutash.

PER MIKSIM FRUTASH

Per nje leng te shendetshme dhe me plot vitamina

Ruan te gjitha vitaminat dhe vlerat ushqyese te frutave

Me kete shtrydhese konsumoni shume pak energji

Ofron sasine maksimale te lengjeve nga shtrydhja e frutave

Material cilesor dhe rezistent

Blerje online ne Tirane | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Shtrydhese

Ngjyra

,

Be the first to review “Shtrydhese frutash DSP KJ 3033 per miksim te frutave”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Shtydhese frutash DSP KJ 3033 bli online dyqan taxi

Shtrydhese frutash DSP KJ 3033 per miksim te frutave