Me prano sic jam, i dashur – Anna Premoli

1,200 L

Ka stok

Ne kete liber rrefehet historia e nje vajze, jeta e se ciles ndryshon krejt paritur.

KODI: r-mepranosicjamidashur KATEGORIA: ETIKETIMI:

ME PRANO SIC JAM, I DASHUR

Xhada  kishte nje objektiv shume te qarte, te diplomohej me nota sa me te larta dhe sa me shpejt.

Ajo do te gjendej perballe problemeve me te dashurin e saj historik.

Nga ana tjeter ne nje situate ku marredheniet me prinderit e saj nuk ishin te mira.

Por per Xhaden kjo nuk do te ishte ndonje habi e madhe.

Ajo e dinte qe ishte nje vajze me karakter te veshtire.

Te gjitha keto per Xhaden kalonin ne plan te dyte ose keshtu mendonte deri ne momentin kur filloi praktike ne nje firme konsulence ne Milano.

Atje ajo do te perballej me nje tip te djalit qe gjithmone sipas saj duhej shmangur po aq sa dhe murtaja.

Ariberto Kasteli, nje perfaqesues krenar i asaj pjese te shoqerise qe i ben kemishat me porosi dhe mban pulovra firmato.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Me prano sic jam, i dashur – Anna Premoli”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

me prano sic jam i dashur libra ne shitje ne dyqan taxi

Me prano sic jam, i dashur - Anna Premoli