Mbajtese uthulle vaji kripe dhe piperi | 4 PCS

790 L

Ka stok

 • Pamje e hijshme dhe moderne.
 • Çdo kontejner mban barishtet dhe erëzat tuaja të preferuara.
 • Mbani erëzat dhe barishtet të organizuara dhe brenda një afati të lehtë.
 • Një ekran elegant i erëzave tuaja të preferuara dhe më të përdorura.
 • Përmasat: Shishe e madhe: 15cm x 5cm, Shishe e vogël: 8cm x 3,5cm.
KODI: mbajtese-uthulle-vaji-kripe-dhe-piperi KATEGORIA:

MBAJTESE UTHULLE VAJI KRIPE DHE PIPERI 

Mbajtese uthulle vaji kripe dhe piperi është një aset i vlefshëm për kuzhinën tuaj. Mbajtesja janë bërë duke përdorur një sistem të patentuar Oxiloc. Sigurimi i ruajtjes së përmbajtjes pa ajër.

Dhe është kryesisht për ruajtjen e erëzave, për aromën, vajrat e dobishëm dhe përbërësit e tjerë të vlefshëm. Mbajtese plastikë në mënyrë të përsosur ruajnë shijen dhe cilësitë aromatike të produktit.

Specifikat:
 • Raft erëza me 4 kavanoza me dorezë mbajtese.
 • Kavanozët prej qelqi kanë një “kapak rrokullisje” unik, i cili lejon derdhjen ose dridhjen e lehtë të erëzave.
 • Pamje e hijshme dhe moderne.
 • Çdo kontejner mban barishtet dhe erëzat tuaja të preferuara.
 • Mbani erëzat dhe barishtet të organizuara dhe brenda një afati të lehtë.
 • Një ekran elegant i erëzave tuaja të preferuara dhe më të përdorura.
 • Përmasat: Shishe e madhe: 15cm x 5cm, Shishe e vogël: 8cm x 3,5cm.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Porosit Online ne Dyqan Taxi!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Mbajtese uthulle vaji kripe dhe piperi | 4 PCS”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese uthulle kripe vaj piperi bli online dyqan

Mbajtese uthulle vaji kripe dhe piperi | 4 PCS