Set per te mbajtur vaji- uthull- kripë- piper | Mbajtes qelqi

490 L

Ka stok

  • Material prej plastike dhe qelqi cilesiore.
  • Kater mbajtes ne nje te vetem.
  • Pastrohet lehteisht me uje te bollshem ose ne lavastovilje.
  • ideaur per perdorim te perditshem.
  • Ofrojne sigurine ne ruajtjen e perberesve.
KODI: K-200720-072 Kategori: , ,

SET PER TE MBAJTUR VAJ-UTHULL-KRIPER-PIPER

Një set shumë i domosdoshëm per mbajtjen e perberesve te tille ushqimore si vaj, uthull, kripe dhe piper. ideal per t’u perdorur ne shtepi, bare dhe restorante. Ruan shëndetshëm dhe fresket ushqimin dhe është mjaft e bukur, praktike dhe funksionale.

MBAJTES KUZHINE PER VAJIN DHE PIPERIN

Me aftësinë për të ruajtur në mënyrë të sigurt vajin dhe uthullën tuaj të preferuar, së bashku me erëzat, kjo mbjatese është produkt i përsosur për çdo kuzhinë.

Sistema preparacion ensalada bli online dyqan taxiVendosja e perberesve ne te eshte praktike edhe nuk do te mundoheni aspak.

Ky set ka nje forme te rrumbullakosur edhe nje baze mbajtese shume te trashe. C’ka perkthehet ne mbajtje te sigurte te perberesve ushqimore.

Avantazhet e dukshme të produktit janë jetegjatesia e tij, prakticiteti, ruan freskine edhe vlerat ushqyese te perberesve qe vendosen ne te dhe pastrohet shume lehte.

Mbajteseja eshte tejet elegante dhe nuk zë shumë nga hapësire kudo i vendosni. Ideuar me shishe qelqi të pastër qe ju lejojnë të dalloni kripën, vajin, piperin etj.

Perfekte për përdorim të përditshëm.

Bli Online dhe paguaj ne dorezim vetem ne Dyqan Taxi.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Mbajtese

Ngjyra

Be the first to review “Set per te mbajtur vaji- uthull- kripë- piper | Mbajtes qelqi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Sistema preparacion ensalada bli online dyqan taxi

Set per te mbajtur vaji- uthull- kripë- piper | Mbajtes qelqi