Mbajtese vaji-uthull-kripë-piper | Set 4in1 qelq-metalik

1,490 L

Ka stok

  • Material prej celiku dhe inoks.
  • Praktik edhe  funksional.
  • Perdoren kudo qe sherbehet ushqim.
  • Pastrohet lehtesisht.
  • Permasat 24X11.5X11.5 cm.
KODI: K-200720-071 Kategori: , ,

MBAJTESE VAJI-UTHULL-KRIPE-PIPER

Nje set i domosdoshem per cdo familje dhe i persosur per bare, restorante dhe hotele. I bere prej material qelqi te cilesise se larte, dhe strukture prej metali.

SET 4IN1 QELEQ-METALIK

Ky set eshte frymëzuar nga restorantet italiane,persa i perket dizajnit shume te vecante qe ka.

Ai ju lejon të mbani vajin, uthullën, kripën dhe piperin së bashku në banakun e kuzhinës ose në tryezë kur deshironi te servirni sallaten apo t’ua shtoni produkteve te tjera sipas deshirse tuaj persa i perket shijes se ushqimit. për të veshur sallatën.

Të katra shishet prej qelqi edhe inoksi mbeten të ruajtura në mënyrë të përsosur në mbajtësen prej metali.

Shishet e erezave apo kripes dhe sheqerit perbehen nga kapak me gryka ne menyre qe ju te realizoni hedhjen e duhur te sasise se erezave ne ushqimin tuaj.

Produkti pastrohet shume shpejte edhe mbi te gjitha edhe perberesit qe vendosni ne te qendrojne te fresket edhe shume mire te ruajtur.

Jane miqesore me mjedisin.

Te pershtatshem per perdorim ne shtepi dhe restorante.

Jane lehtesisht te zhvendesueshem dhe shume praktike.

SPECIFIKAT

Material celik-inoks + qelq.

Shume praktik edhe  funksional.

Perdoren ne shtepi dhe ne restorante apo kudo qe sherbehet ushqim.

Pastrohet shume lehte.

Permasat 24X11.5X11.5 cm.

I pershtatshem per cdo perberes shtese ne ushqim.

Poroste Online, Bli sigurte vetem ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Mbajtese-uthull-vaj-ereza

Ngjyra

Be the first to review “Mbajtese vaji-uthull-kripë-piper | Set 4in1 qelq-metalik”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set vaj uthull bli online dyqan taxi

Mbajtese vaji-uthull-kripë-piper | Set 4in1 qelq-metalik