Mbajtese vaji kripe piperi dhe uthulle | Set modern

2,290 L

Ka stok

  • Mbajtese vaji cilesore dhe me material rezistent.
  • Material celik inox.
  • Moderne dhe praktike.
  • Rezistente.
KODI: mbajtese-per-uthull-vaj-kripe Kategori: , ,

MBAJTESE VAJI KRIPE PIPERI DHE UTHULLE

Mbajtese vaji kripe piperi dhe uthulle me shtresë e jashtme prej çeliku inox, për të zgjatur qëndrueshmërinë dhe pamjen klasike për kuzhinën e shtëpisë dhe tavolinën tuaj te darkës.

MBAJTESE MODERNE PER TRYEZEN TUAJ

Kompleti me 4 cope përfshin 2 shpërndarës dhe 2 trazues, të kompletuar me një tabaka për te qene akoma edhe me praktike që mban të organizuar rregullisht mbajteset.

Pastroni pjesën e poshtme të xhamit si një tregues i mbushjes. Cdo gje do te jete ne vendin qe duhet ne kuzhinen tuaj. Nuk do te kete me rremuje. Me nje dizajn modern i cili do te pershtatet menjehere me tryezen e shtepise suaj.

Specifikat:set kuzhin per vaj uthull kripe bli online dyqan taxi
  • Mbajtese vaji cilesore dhe me material rezistent.
  • Material celik inox.
  • Moderne dhe praktike.
  • Rezistente.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

,

Be the first to review “Mbajtese vaji kripe piperi dhe uthulle | Set modern”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese vaji kripe piper i dhe uthull bli online dyqan taxi

Mbajtese vaji kripe piperi dhe uthulle | Set modern