Mbajtese mermeri per furcat e make up

690 L

Ka stok

KODI: i-987694 Kategori: ,

MBAJTESE MERMERI PER FURCAT

Mbajtese prej mermeri per furcat e make upit.

Me dizajn unik dhe ne ngjyre roze te embel prej materiali mermeri.

Hapesire e mjaftueshme per te vendosur te gjitha furcat e tualetit duke i mbajtur te pastra dhe te organizuara..


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

organizues

Ngjyra

Be the first to review “Mbajtese mermeri per furcat e make up”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese per furcat e make upit online ne dyqan taxi

Mbajtese mermeri per furcat e make up