Mbajtese erezash me dy shtresa 12 Pieces Rotatable Tray

1,490 L

Ka stok

KODI: g-2233496 Kategori: ,

MBAJTESE EREZASH ME DY SHTRESA

Mbajtese erezash me dy shtresa, me 6 shishe ne secilin raft do t’i mbaje te gjitha erezat qe perdorni ne gatimet e perditshme ne nje vend per akses me te lehte.

Aplikoni sasine perfekte te erezave ne gatime fale dizajnit praktik te shisheve.

Me kapake mbulues qe mban larg pluhurit dhe papastertive te tjera.

Mban deri ne 12 lloje erezash, me nje baze rrotulluese per te qene me komode gjate servirjes.⠀


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

mbajtes-uthull-vaj-ereza

Ngjyra

Be the first to review “Mbajtese erezash me dy shtresa 12 Pieces Rotatable Tray”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese erezash 12 cope online ne dyqan taxi

Mbajtese erezash me dy shtresa 12 Pieces Rotatable Tray