Mbajtes dhe organizues per enet | Baking Trays

1,290 L

Ka stok

Kulluese dhe organizuese enesh

Permasa 350 x 230 x 155 mm

Baze e sigurt qe nuk rreshket

Me pese mbajtese hekuri

KODI: 6957946600013 Kategori: ,

MBAJTES DHE ORGANIZUES PER ENET

Mbani gjithmone te organizuara dhe te mbrojtura nga gervishtjet, pluhurat enet tuaja.

Me pese ndarese te rregullueshme sipas deshires, kjo  organizuese eshte pajisja qe ju nevojitet ne kuzhinen tuaj. Ndareset jane te bera nga celik i cili nuk gervisht dhe nuk lejon demtimin apo daljen e eneve.

Gjithashtu vjen e pajisur me nje kapese ne pjesen e siperme per transport me te lehte. Me baze te qendrueshme e cila nuk lejon rreshkitjen dhe ofron siguri.

Shume funksionale ; vendosni ne te ene te ndryshme qe ju nevojiten kapake, tigane, tava etj.

Karakteristika

Kulluese dhe organizuese enesh

Permasa 350 x 230 x 155 mm

Me pese mbajtese hekuri


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online 

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Mbajtes dhe organizues per enet | Baking Trays”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

White Pot Organizer Adjustable Pot dyqan taxi

Mbajtes dhe organizues per enet | Baking Trays