Kullese per kuzhinen per fruta perime e oriz makarona

1,490 L

Ka stok

  • Nuk lejon derdhjen e ushqimeve, perimeve etj .
  • Shume praktike
  • E bere prej plastike, jo e deshmshme
  • Ngjyra e bardha
KODI: L-205-013 Kategori: , , ,

KULLUESE ME INOVATIV

Kulluese per ushqimet tuaja- Nevojshmeri per ne kuzhinen

Nje nga enet me te nevojshme ne kuzhinen tone eshte patjeter kullesa per rolin e rendesishem qe ajo mbart ne vete. Me nje cmim shume ekonomik dhe me nje cilesi teper te larte, porosisni tani ne Dyqani Taxi per ta bere tuajen dhe per te shpetuar nga veshtiresite qe hasni ne kuzhine.

KULLUESE PER KUZHINEN 

Kulluesa inovative eshte e perbere prej materialit te plastikes te  cilesise se larte, e cila sigurisht qe nuk eshte e demshme per shendetin tuaj. Kjo kullese ka nje diameter goxha te konsiderueshem per te grumbulluar te gjitha ushqimet e nevojshme qe duhen per te pergatitur dreken apo darken tuaj pa u derdhur.

Ajo eshte mjaft praktike edhe shume e thjesht ne perdorim dhe ka nje doreze qe ju ndihmon ta perdorni ate pa shume sforcim.

Gjendje ne ngjyren me te pershtatshme me cdo arredim te kuzhines tuaj, sic eshte ngjyra e bardha.

  • Nuk lejon derdhjen e ushqimeve, perimeve etj Kulluese-per-kuzhinen-ne-shitje-online
  • Shume praktike
  • E bere prej plastike, jo e deshmshme
  • Ngjyra e bardha

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine, kullese kuzhine

Ngjyra

Be the first to review “Kullese per kuzhinen per fruta perime e oriz makarona”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kullese per kuzhinen per fruta perime e oriz makarona