Kullese kuzhine silikoni 2 ne 1 – Silicone Filter Baskets

1,190 L

Pastro
KODI: 9456676248979 Kategori: ,

KULLESE SILIKONI -PAJISJE KUZHINE

Kullese kuzhine silikoni 2 ne 1 – Silicone Filter Baskets

  • Kullon dhe filtron ujin nga patatet, sallata jeshile, karotat, spinaqi, brokoli, makaronat, frutat dhe perimet e tjera
  • E ndertuar nga silikoni 100% ekologjik, miqesor me mjedisin dhe jo i demshem
  • Dizanj ergonomik, nuk ze vend ne kuzhine. Kullesa mund te paloset dhe te vendoset ne nje cep te dollapit
  • Doreza është e rrëshqitshme, e butë dhe rezistente ndaj temperaturave të larta. Mund të zhytet edhe në ujë të valë për të gatuar ushqime të nxehta si spinaqi, brokoli etj.
  • Komode ne pastrim. Mund te lahet ne uje te bollshem ose ne lavastovilje
  • Pa BPA, FDA, e sigurt për ushqimin dhe shendetin e familjes suaj
  • Paketimi perfshin 2 kullesa ne madhesi te ndryshme: 8 dhe 9.5-inch, pershtatur per kullimin dhe filtrimin e te gjitha llojeve te ushqimit

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Pajisje Kuzhine

Modeli

Katrore, Ovale

Be the first to review “Kullese kuzhine silikoni 2 ne 1 – Silicone Filter Baskets”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kullese kuzhine silikoni 2 ne 1

Kullese kuzhine silikoni 2 ne 1 - Silicone Filter Baskets