Luge kulluese per makarona

410 L

Ka stok

19136

KODI: 3830065447567 Kategori: , , , ETIKETIMI:

Luge kulluese per makarona

Luge kulluese per makarona

  • Bërë prej çeliku inox cilësor.
  • Dizajn modern dhe ergonomik per perdorim te lehte.
  • Dimensionet: 33.5 x 11 cm.
  • Kodi: VP0205.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine, kulluese makaronash

Be the first to review “Luge kulluese per makarona”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Luge kulluese per makarona