Kullorese Kuzhine – Green Ergonomic Design

540 L

Ka stok

 • Fiksohet tek fundi i rubinetit
 • Perdoret per te lare frutat apo perimet
 • Ndertuar nga plastika ABS e cilesise se larte
 • Dizajn ergonomik, praktike ne perdorim
 • Permasat : 32 x 26 x 12 cm
 • Ngjyra: E gjelber
KODI: 3830069728853 Kategori: , , , ETIKETIMI:

KULLORESE PER FRUTAT APO PERIMET

Kullorese per frutat apo perimet tuaja. Ene ideale per ta pasur ne kuzhinen tuaj.

Me cilesine me te mire dhe cmimin me konkurues ne treg.

KULLORESE KUZHINE-GREEN ERGONOMIC DESIGN

Kullorsja e kuzhines per te lare frutat ne menyren me te thjeshte.

Ajo eshte e pajisur me nje doreze mbajtese e cila eshte dizejnuar per t’u fiksuar tek fundi i rubinetit.

Kulluesja eshte shume praktike ne perdorim dhe ju nuk do te keni asnje veshtiresi gjate perdorimit te saj. Ena e kuzhines eshte e ndertuar nga plastika ABS e cilesise teper te larte, e cila ju siguron per jetegjatesine e kulloreses se frutave dhe perimeve por edhe per mos permbajtjen e toksinave qe jane te demshme per shendetin tuaj.

KULLUESJA NE SHITJE ONLINE | DYQAN TAXI

 • Fiksohet tek fundi i rubinetit
 • Perdoret per te lare frutat apo perimet
 • Ndertuar nga plastika ABS e cilesise se larte kulluese-per-kuzhinen-online-ne-dyqan-taxi
 • Dizajn ergonomik, praktike ne perdorim
 • Permasat : 32 x 26 x 12 cm
 • Ngjyra: E gjelber
 • Kodi: VP0634

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine

Ngjyra

Be the first to review “Kullorese Kuzhine – Green Ergonomic Design”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kullorse frutat perimet kuzhine produkt online dyqan taxi

Kullorese Kuzhine - Green Ergonomic Design