Kullorese per enet – High Quality Kitchen Tool

940 L

Ka stok

20055

KODI: 3830069728839 Kategori: , , , ETIKETIMI:

KULLORESE PER ENET – KITCHEN TOOL

  • Me ndarje te vecanta per te vendosur thikat dhe 6 ndarje per aksesore te tjere si: pirunjte, luget etj
  • Ndertuar ne brendesi nga silikoni cilesor qe shërben si mbrojtje për majat e thikave dhe stabilitetin
  • Pjesë e shkëputshme për pastrim të lehtë
  • Dizanj praktik dhe i bukur
  • Dimensionet: 18 x 11 x 17 cm
  • Kodi: VP0590

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine

Be the first to review “Kullorese per enet – High Quality Kitchen Tool”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kullorese per enet - High Quality Kitchen Tool