Maske per riparimin e flokeve te demtuar

1,290 L

Ka stok

  • Riparon floket e demtuar.
  • Bashkon majat dyshe.
  • Forcon rrenjen deri ne maje .
  • Me arome te kendeshme.
  • Efekte te menjehereshme .
KODI: b2201379 Kategori: , ,

Maske per riparimin e flokeve te demtuar.

Kompleksi i maskes Herbal ben qe floku te forcohet nga rrenja deri ne maje.

Bashkon majat dyshe dhe sjell volumin dhe floke te rinj e te shendetshem.

Jep shkelqim dhe rigjeneim maksimal.

Rezultatet vihen re qe me perdorimet e para.

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Maske per riparimin e flokeve te demtuar”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Maske per floket e demtuar

Maske per riparimin e flokeve te demtuar