Mashe stiluese per kacurrela Modelador curler

1,690 L

Ka stok

KODI: g-223343 Kategori: ,

MASHE STILUESE PER KACURRELA

Mashe stiluese per te bere floket kacurrela te vogla.

Siguron qe floket tuaj te jene me te shendetshem dhe me te lemuar me kacurrela me shkelqim qe zgjasin gjate gjithe dites.

Me nxehje te shpejte deri ne 190 grade per te stiluar floket shpejt dhe lehte. Funksionon pa mundim si ne floke te trashe ashtu edhe ne floke te holle, te shkurter apo te gjate lehte dhe pa mundim.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Mash per Floket

Ngjyra

Be the first to review “Mashe stiluese per kacurrela Modelador curler”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mashe fokesh per kacurrela blerje online ne dyqan taxi

Mashe stiluese per kacurrela Modelador curler