Masazhues muskujsh per trupin dhe qafen profesional

3,290 L3,900 L (-16%)

Ka stok

Masazhues muskujsh per trupin dhe qafen profesional me doreze ergonomike. Ndihmon per lehtesimin e cdo dhimbjeje muskulare te trupit tuaj.

KODI: 21211103 Kategori: ,

MASAZHUES MUSKUJSH PER TRUPIN  DHE QAFEN

Masazhues muskujsh i fuqishem dhe profesional  me efekt te menjehershem te relaksimit.

Jep 1700-3300 goditje ne minute, fale 9 shpejtesive te rregullueshme dhe kokave me fortesi te ndryshme.

E gjithe kjo ju lejon te kombinoni lirshem koken  masazhuese dhe shpejtesine e masazhit per te marre efektin me te mire te masazhit.

Masazhues muskujsh profesionalmasazhues per trupin dhe qafen bli online ne dyqan taxi

Kokat e ketij masazhuesi jane te sigurta ne perdorim, hipoalergjike, pastrohen lehte dhe jane me komode.

Nje pajisje e domosdoshme per kujdesin e lekures dhe shendetit tuaj .

Doreza ergonomike zvogelon lodhjen ne perdorimin e vazhdueshem te masazhuesit te muskujve.

Doreza eshte ergonomike dhe rezistente nuk rreshket, shume e bute dhe e rehatshme.

Masazhuesi per trupin dhe qafen ndihmon per lehtesimin e cdo dhimbjeje muskulare te trupit tuaj.

Rregullon qarkullimin e gjakut dhe largon dhimbjet e muskujve, nyjeve, qafes apo shpatullave pas nje stervitjeje te gjate.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

jastek masazhues

Ngjyra

Be the first to review “Masazhues muskujsh per trupin dhe qafen profesional”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

gun massager masazhator per muskujt ne shitje online dyqan taxi

Masazhues muskujsh per trupin dhe qafen profesional

3,290 L3,900 L (-16%)

Shto ne Shporte