Masazhues 3 ne 1 kundra dhjamit dhe celulitit

2,990 L

Ka stok

KODI: G-543210 Kategori: ,

MASAZHUES 3 NE 1 KUNDRA DHJAMIT DHE CELULITIT

Masazhues 3 ne 1 kundra dhjamit dhe celulitit, njekohesisht masazhon muskujt e trupit tuaj.

Nxit qarkullimin e gjakut , duke ndihmuar ne eliminimin e toksinave dhe zvogelimin e yndyres se grumbulluar.

I jep linjat e deshiruara trupit tuaj dhe zbut lekuren e ashpersuar.

Projektimi profesional siguron masazh terapeutik efektiv ne shtepi dhe eshte vecanerisht i pershtatshem per ata qe kane celulit dhe ndjehen te plogesht.

I pershtatshem per belin, qafen, shpatullat, krahet, vithet, kofshet dhe barkun. Ofron nje efekt te ngjashem me stërvitjen ndersa qeteson dhe relakson muskujt.

Specifika

  • Tensioni: 110V-220V
  • Fuqia: 25W
  • Frekuenca: 50-60Hz
  • Materiali: ABS, PP
  • Permasa: 16 x 15cm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Masazh

Ngjyra

Be the first to review “Masazhues 3 ne 1 kundra dhjamit dhe celulitit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

masazhues kundra celulitit shitje online ne dyqan taxi

Masazhues 3 ne 1 kundra dhjamit dhe celulitit