Makine rroje Yeter YS-801 | Makineri per meshkujt

2,590 L

Ka stok

  • Pastron qimet ne lekure te thate edhe te njome.
  • E papershkrueshme nga uji.
  • E ideaur me ekran LED.
  • Punon 100 minuta pa nderprerje.
  • Pastrohet me aksesoret e saj edhe me uje te bollshem.

MAKINE RROJE YETER YS-801

Per te gjithe ata meshkuj qe jane adhurues te lekures se paster, edhe per ata qe deshirojne te mbajne mjeker, por ta kene ate te kuruar ne cdo momente makina Yeter YS-801 eshte perfekte per te arritur nje rezultat te atille. Sapo ta perdorni, do ta shihni sa komode edhe fantastike eshte ne perdorim sepse ka nje funksion tejet te ndryshem nga makinat e tjera te rrojes.

MAKINA PER HEQJEN E MJEKRES SE MESHKUJVE

Një makine rroje elektrike që mundëson heqjen e mjekres ne menyre komode pa u shqetësuar për demtimin e lëkurës.

Tri pjeset e prerjes së kesaj makine pershtaten n menyre perfekte me konturet e fytyrës, duke mbrojtur lëkurën nga prerjet.

Përveç kësaj, makine punon ne menyre automatike duke ua thjeshtesuar me shume perdorimin.

Makina është e pajisur me një ekran LED, kështu që ju mund të shihni nivelin e mbetur të baterisë  edhe në vende tëper te errëta.

Gjithashtu, kur niveli i baterisë është i ulët, ju do të njoftoheni me zë. Ekrani LED do t’ju njoftojë nëse makina nuk po e bene mire procesin e saj te rrojes sepse mund te kene ngele papasterti ne kokat e saj prerese.

Bateria e prereses kërkon 1 orë për t’u ngarkuar plotësisht dhe mund të përdoret deri në 100 minuta me pas.

Ideale për kujdesin e mustaqeve dhe djegieve anësore.

SPECIFIKAT

Punon ne lekure te thate edhe te njome.makine rroje yeter bli online dyqan taxi

E papershkrueshme nga uji.

Pershattet lehteisht me doren tuaj.

E perbere me ekran LED.

Punon 100 minuta pa nderprerje.

Heq cdo qime te mjekres ne menyre perfekte per disa minuta.

Pastrohet me aksesoret e saj ose me uje te bollshem.

Blerje Online | Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

Be the first to review “Makine rroje Yeter YS-801 | Makineri per meshkujt”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine rroje yeter bli online dyqan taxi

Makine rroje Yeter YS-801 | Makineri per meshkujt