GM-3080 | Makine depilimi Geemy per pastrimin e qimeve

1,990 L

Ka stok

  • Marka: Geemy.
  • Modeli: GM-3080.
  • Tensioni: 220 V.
  • Fuqia: 5 W.
  • Koha e karikimit te plote: 6 orë.
  • Koha e përdorimit: 30-40 min.
KODI: K-200720-063 Kategori: , , , ,

MAKINE DEPILIMI GEEMY GM-3080

Makine qethese per femrat e cila vjen me dy funksione te ndryshme. Makina Geemy 3080 eshte jashtezakonisht shume praktike dhe funksionale.

DEPILATOR PER FEMRAT GEEMY

Ajo perbehet nga aksesore te ndryshem per heqejen e qimeve me rrenje edhe prerje pa dhimbje edhe pa acarime ne lekure.

Kjo makine do te behet e preferuara juaj sepse heq edhe pastron te gjitha qimet nen lekure.

Depilatori pastron ne cdo zone te trupit edhe ne ato me delikatet.

Ju keni mundesine ta merrni makinen me vete sepse ka nje dizajn shume kompakt i cili nuk ju ze hapesire ne canten tuaj te udhetimit. Ajo e le lekuren te bute pasi ju keni bere te gjithe depilimin ne zonat e nevojshme.

Nuk do te hasni asnje veshtirsi ne perdorimin e saj pasi do te pershtateni menjehere me te.

Epilatori perbehet nga dy shpejtesi te ndryshme ku secila ka fuqi terheqese te ndryshme.

Ajo ka nje indikator i cili tregon se kur makina eshte duke punuar apo e fikur.

Eshte e afte te heqe qime te trasha edhe pushin qe mund te gjendet ne trupin tuaj.

SPECIFIKAT

Marka: Geemydepilator femra qime bli online dyqan taxi.

Modeli: GM-3080.

Tensioni: 220 V.

Fuqia: 5 W.

Funksioni: Rroje / epilator.

Koha e karikimit te plote: 6 orë.

Koha e përdorimit: 30-40 min.

Ngjyra: GOLD.

Madhësia: 11×5.5cm.
Bli Online ne Dyqan Taxi edhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

makineri depilimi

Ngjyra

Be the first to review “GM-3080 | Makine depilimi Geemy per pastrimin e qimeve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

depilator femra qime bli online dyqan taxi

GM-3080 | Makine depilimi Geemy per pastrimin e qimeve