Makine rroje e rikarikueshme Kemei KM 2618

2,500 L

Ka stok

KODI: f-09876562 Kategori: , ,

MAKINE RROJE E RIKARIKUESHME KEMEI

Makine rroje e rikarikueshme Kemei per nje qethje si ne sallonet profesionale.

Ka nje motorr te fuqishem qe pret floket ne menyre me efikase, pa demtuar lekuren, duke e bere ate ideale per perdorim profesional dhe shtepiak.

I pajisur me ekran LCD ne pjesen e perparme te tij per te pare qartesisht sasine e mbetur te karikimit.

Specifika

  • Marka: Kemei
  • Modeli: KM-2618
  • Materiali: ABS+metal
  • Ngjyra: bronzi
  • Fuqia: 5W
  • Tensioni: 3.7V
  • Frekuenca: 50-60Hz
  • Permasa: 4.5*18cm
  • Karikimi: 2.5 orë
  • Përdorimi: 180 minuta

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

Be the first to review “Makine rroje e rikarikueshme Kemei KM 2618”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine rroje e rikarikueshme bli online ne dyqan taxi

Makine rroje e rikarikueshme Kemei KM 2618