Locion pas rroje per meshkuj | Aftershave Fluid SativAction

1,690 L

Ka stok

KODI: i2172169 Kategori: ,

LOCION PAS RROJE AFTERSHAVE SATIVACTION 

Locion per meshkuj pas rroje i pasur me antioksidante me nje strukture te lehte dhe efekt balsamik qetesues.

Permban Eukalipt, freskues dhe pastrues me veprim hidratues dhe antioksidues dhe CBD. Nje ekstrakt nga kanabis sativa i zgjedhur per funksionet e tij qetesuese dhe antioksiduese.

Nje perzierje ideale per freskimin e lekures dhe qetesimit pas rrojes.

Formula unike e locionit i siguron lekures energji dhe shkelqim riperterites.

Karakteristika

  • Formati: 50 ml
  • Freskues dhe pastrues i lekures
  • Hidraton lekuren
  • Permban CBD te pasura me antioksidante

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.05 kg
Be the first to review “Locion pas rroje per meshkuj | Aftershave Fluid SativAction”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

krem pas rrojes me cbd blerje online ne dyqan taxi

Locion pas rroje per meshkuj | Aftershave Fluid SativAction