Makine qethje per meshkuj | JM-0806

2,490 L

Ka stok

 • Koha e karikimit: 3 orë.
 • Koha e perdorimit: 120min.
 • Madhësia e produktit: 14.5 * 4cm.
 • Pesha e makinës: Rreth 156g.
 • Vjen me 3 krehër.
KODI: JM-0806 Kategori: , ,

MAKINE QETHJE PER MESHKUJT JM 0806

Motor i fuqishëm me rezistence maksimale vjen me teh lëvizës me kënd praktik. Bateri litium kobaltati miqësor për mjedisin te ciles i duhet maksimumi 3 ore karikim per te punuar.

Në dispozicion për të punuar për rreth 120 minuta pasi të jetë ngarkuar plotësisht.Teknologji e furnizimit me ujë me qëllim të dyfishtë. Menaxhimi inteligjent i çipit të hostit dhe mbrojtja nga furnizimin me energji elektrike.

Specifikat:JM 0806 makine qethje

 • Modeli: JM-0806.
 • Tensioni i hyrjes: AC 110-240V.
 • Fuqia: 5W.
 • Koha e karikimit: 3 orë.
 • Koha e perdorimit: 120min.
 • Madhësia e produktit: 14.5 * 4cm.
 • Pesha e makinës: Rreth 156g.
 • Vjen me 3 krehër.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Be the first to review “Makine qethje per meshkuj | JM-0806”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine qethje JM 0806 bli online dyqan taxi

Makine qethje per meshkuj | JM-0806