Makine qethje per floket | Vgr 130

2,490 L2,990 L (-17%)

Ka stok

 • Emri i produktit: Prerës flokësh VGR.
 • Modeli: V-130.
 • Materiali i tehut: Celik inox.
 • Fuqia: 12w.
 • Tensioni: 220-240v.
 • Mënyra e furnizimit me energji elektrike.
 • Permasat: 18 * 6.5 * 4cm.
KODI: 6971781331307 Kategori: , ,

MAKINE QETHJE PER FLOKET VGR 130

Makine qethje per floket VGR 130. E cila perbehet nga material çelik premium për të qëndruar e mprehtë dhe për të siguruar prerje të lehtë dhe te shpejte.

Vjen me krehër të ndryshëm për t’ju lejuar të kontrolloni gjatësinë e flokëve.
Dorezë për mbajtje të fortë dhe të lehtë.

Specifikat:makine qethje vgr 130 bli online dyqan taxi
 • Emri i produktit: Prerës flokësh VGR.
 • Modeli: V-130.
 • Materiali i tehut: Celik inox.
 • Fuqia: 12w.
 • Tensioni: 220-240v.
 • Mënyra e furnizimit me energji elektrike.
 • Permasat: 18 * 6.5 * 4cm.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.1 kg
Be the first to review “Makine qethje per floket | Vgr 130”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine qethje per floket vgr 130 bli online dyqan taxi

Makine qethje per floket | Vgr 130

2,490 L2,990 L (-17%)

Shto ne Shporte