Makine qethese profesionale Kemei 2709PG

2,800 L

Ka stok

KODI: f-09876559 Kategori: , ,

MAKINE QETHESE PROFESIONALE KEMEI

Makine qethese profesionale me nje dizajn inovator transparent te trupit dhe kapacitet te larte te baterise.

Me motorr te fuqishem krijuar per te siguruar prerje te sakta, te detajuara, profesionale, me nje dizajn te diferencuar.

Tehet prej celiku rezistent garantojne perdorim afatgjate te makines Kemei. Stiloni dhe krijoni modelin e flokeve sipas preferencave tuaja, duke kursyer kohe dhe shpenzime ne sallone.

E pershtatshme per perdorim profesional dhe personal, eshte shume e lehte dhe praktike ne perdorim.

Karakteristika

  • Marka: Kemei
  • Modeli: KM-2709PG
  • Fuqia: 5W
  • Tensioni: 100*240V
  • Bateria: 2200 mah
  • Karikimi: 3 orë
  • Përdorimi: 180 minuta
  • Permasa: 19*4.5cm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

,

Be the first to review “Makine qethese profesionale Kemei 2709PG”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine qethje kemei bli online ne dyqan taxi

Makine qethese profesionale Kemei 2709PG