Makine qethese metalike per meshkuj VGR V227

3,400 L

Ka stok

Makine qethese metalike me fuqi te larte, zhurme te ulet dhe krehera per gjatesi te ndryshme te flokut.

KODI: f-09876565 Kategori: , ,

MAKINE QETHESE METALIKE VGR V227

Makine qethese metalike me dizajn te thjeshtuar, pamje elegante, e lehte per tu perdorur dhe praktike.

Me koka kreheri te ndryshem per t’ju pershtatur gjatesise se flokeve qe deshironi.

Tehe te mprehte nga inoks me cilesi te larte. Dizajn ergonomik pa kabell, i lehte per tu perdorur si nga profesioniste dhe fillestare.

Specifika

  • Marka: VGR
  • Modeli: V-227
  • Materiali: metal
  • Materiali i kokes: çelik inox
  • Fuqia: 10W

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Makina e qethjes

Ngjyra

Be the first to review “Makine qethese metalike per meshkuj VGR V227”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine qethese vgr bli online ne dyqan taxi

Makine qethese metalike per meshkuj VGR V227