Makine qethese dhe rroje HTC AT-178

2,200 L

Ka stok

KODI: i-76543421 Kategori: ,

MAKINE QETHESE DHE RROJE HTC AT-178

Makine qethese dhe rroje HTC AT 178 profesionale per meshkuj me dizajn te stilit Vintage.

Bere nga material premium qe nuk irriton lekuren dhe skalpin e kokes.

Ka koka te ndryshme per t’ju pershtatur stilit tuaj duke bere modelin e qethjes qe ju deshironi.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Makina e qethjes

Ngjyra

Be the first to review “Makine qethese dhe rroje HTC AT-178”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine rroje htc at 178 online ne dyqan taxi

Makine qethese dhe rroje HTC AT-178