Makine per depilim me pe Brown | Hair remover

1,790 L

Ka stok

 • Praktike dhe e lehte ne perdorim.
 • Makine me pe per depilimin e fytyres.
 • Higjenike dhe pa dhimbje.
 • Nuk ju merr kohe.
 • Dizajn komod per t’u perdorur.
KODI: makine depilimi me pe brown Kategori: , ,

MAKINE PER DEPILIM ME PE BROWN 

Deshironi te keni nje pamje te kuruar ne cdo moment te dites? Atehere me makinen per depilim me pe ju do te arrini te keni nje pamje te tille. Vjen me nje dizajn te vogel dhe praktik i cili do te jete komod ne duart tuaja.

Me kete makine depilimi me pe ju do te keni mundesi te depiloni fytyren tuaj si asnjehere me pare. Shpejt dhe pa dhimbje. Makina me pe per depilim eshte krijuar posacerisht per mos t’ju marre kohe nga dita juaj.

Specifikat:

 • Praktike dhe e lehte ne perdorim.
 • Makine me pe per depilimin e fytyres.
 • Higjenike dhe pa dhimbje.
 • Nuk ju merr kohe.
 • Dizajn komod per t’u perdorur.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.05 kg
Be the first to review “Makine per depilim me pe Brown | Hair remover”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

depilator me pe brown bli online

Makine per depilim me pe Brown | Hair remover