Makine me telekomande per femije Fashion cars 3+

1,790 L

Ka stok

KODI: b221210029 Kategori: , ,

MAKINE ME TELEKOMANDE DHE HAPJE DYERSH

Makine me telekomande dhe hapje dyersh automatike. Vjen ne ngjyre te kuqe dhe me timon ne funksion telekomande me butonat komandues ne pjesen e siperme.

Me drejtime para pas dhe ne te dy krahet dhe drita qe do ti bejne lojerat akoma me argetuese.

Informacione:

  • Materiali: Plastike
  • Me bateri te rikarikueshme
  • Permasa perafersisht 15 cm x 10 cm
  • Mosha: 3+ vjet
  • Ne ngjyre te kuqe dhe blu

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Lodra me Telekomandim

Ngjyra

,

Be the first to review “Makine me telekomande per femije Fashion cars 3+”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine me telekomande dhe hapje dyersh online ne dyqan taxi

Makine me telekomande per femije Fashion cars 3+