Makine per femije | Drift Twist Tribe

5,900 L

Ka stok

 • Madhësia e produktit: 21X34X13cm
 • Lloji i produktit: makinë me shkallë 360 gradë.
 • Fuqia: Bateri e integruar, bateri e rikontrollueshme me rimbushje
 • USB: 2 bateri AA (nuk përfshihen)
KODI: makine-per-femije KATEGORIA:

MAKINE PER FEMIJE

Makina me marifet e saj deformuese sjell kënaqësinë e telekomandës në një nivel krejt të ri përmes ndjeshmërisë së gjesteve, muzikës së ëmbël dhe dritave shumëngjyrëshe!

Në rrugë ose jashtë rrugës, rrotat e mëdha parandalojnë goditjen e trupit të makinës nga kontrolli jashtë rrugës dhe shpejtësia jashtëzakonisht e shpejtë. Bateria e fuqishme 7.4V 1200mAh ndihmon makinën të zgjasë kohën e punës në 35 minuta, duke përmbushur në mënyrë të përsosur nevojat tuaja të lojërave. E mahnitshme! Gëzoni çdo moment emocionues të vozitjes.

SPECIFIKAT:makine per gare
 • Materiali: përbërës plastikë
 • Ngjyra: gri  / e verdhë / e zeze
 • Madhësia e produktit: 21X34X13cm
 • Lloji i produktit: makinë me shkallë 360 gradë.
 • Fuqia: Bateri e integruar, bateri e rikontrollueshme me rimbushje
 • USB: 2 bateri AA (nuk përfshihen)

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “Makine per femije | Drift Twist Tribe”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine per femije dyqan taxi

Makine per femije | Drift Twist Tribe