Makine loder me telekomande 2.4 Ghz Stunt Car

3,900 L

Ka stok

KODI: H-09878 Kategori: ,

MAKINE LODER ME TELEKOMANDE 2.4 GHZ

Makine loder e cila kontrollohet nga gjestet dhe nje telekomande 2.4Ghz.

Me kontrollin e gjesteve, ju vetem duhet te levizni doren dhe makina do te shkoje. Kjo makine RC me dizajn te ri ju lejon ta perdorni ne te dy anet gjate lojerave.

Ka aftesine per te levizur ne te gjitha drejtimet dhe per te transformuar ne levizje. Levizja me 4 rrota dhe trupi i transformueshem e bejne makinen me fleksibel per te levizur ne cdo terren.

I pershtatshem per femije mbi 6 vjec.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Lodra me Telekomandim

Ngjyra

,

Be the first to review “Makine loder me telekomande 2.4 Ghz Stunt Car”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine loder me telekomande blerje online ne dyqan taxi

Makine loder me telekomande 2.4 Ghz Stunt Car