Makine loder X6 me drita Splendid Roadster G2019R

2,390 L

Ka stok

KODI: b221210026 Kategori: , ,

MAKINE LODER X6 ME DRITA G2019R

Makine loder me drita dhe telekomandim, e ngjashme me modelin real te X6.

Me 4 funksione te drejtimit perpara, prapa, kthim djathtas/majtas.

Makina funksionon me bateri te rikarikueshme dhe telekomande 18 R/C. Fale dritave LED ajo do ti mbaje te argetuar edhe ne erresire femijet.

Informacione:

  • Makine loder imituese e X6
  • Permasat rreth ‎25 x 10 x 6 cm; 400 gram
  • Mosha e rekomanduar  ‎6 – 15 vjec

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Lodra me Telekomandim

Ngjyra

Be the first to review “Makine loder X6 me drita Splendid Roadster G2019R”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine roadster loder online ne dyqan taxi

Makine loder X6 me drita Splendid Roadster G2019R