Makine garash per femije Captor Driving 6+

2,290 L

Ka stok

KODI: b221210006 KATEGORIA:

MAKINE GARASH PER FEMIJE

Makine garash per femije, e pajisur me telekomande per komandim nga largesia. Makina me telekomande ka nje sistem kontrolli me vale i cili funksionon ne nje frekuence 27 Mhz.

Me komponente te qendrueshem, te forte dhe rezistent per t’ju ofruar pervojen realiste te garave dhe lojerave.

Funksionet e telekomandes per makinen perfshijne ecjen para/pas dhe majtas/djathtas. Kater rrota jo te rreshqitshme me amortizues per ngjitje ne te gjitha terrenet.

Specifika:

  • Makine garash per femije
  • E pajisur me telekomande
  • Material rezistent dhe shume i qendrueshem

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Lodra me Telekomandim

Ngjyra

Be the first to review “Makine garash per femije Captor Driving 6+”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine me telekomande per femije blerje online ne dyqan taxi

Makine garash per femije Captor Driving 6+