Magjia e dashurise – Nicholas Sparks

1,000 L

Ka stok

Zemra e detyron Warren Anderson ti dorezohet nje dashurie qe mund ta drejtoje ne nje udhe te rrezikshme.

KODI: r-magjiaedashurise KATEGORIA: ETIKETIMI:

MAGJIA E DASHURISE

Warren Anderson eshte magjepsur dhe turbulluar nga bukuria e mbeses se armikut te tij.

Me gjithe vendosmerine per tu rezistuar hireve te saj, Anderson dashurohet me vajzen e shkathet.

Zemra e detyron ti dorezohet nje dashurie qe mund ta drejtoje ne nje udhe te rrezikshme.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Magjia e dashurise – Nicholas Sparks”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

magjia e dashurise bli online ne dyqan taxi

Magjia e dashurise - Nicholas Sparks