Loder robotike me tinguj dhe drita | Walking Lizard

1,500 L

Ka stok

KODI: H-09875 Kategori: ,

LODER ROBOTIKE ME TINGUJ DHE DRITA

Loder robotike ne formen e nje hardhuce argetuese per femijet.

Kur hardhuca ecen, goja e saj hapet dhe bishti i saj lekundet nga njera ane ne tjetren.

Dritat super te lezetshme dhe muzika ritmike terheqin vemendjen e vogelusheve dhe stimulojne degjimin.

Specifika

  • Loder me bateri 3AA
  • Materiali: ABS
  • Madhësia: 36 x 18 x 10cm
  • Ngjyra: Blu, Jeshile, Portokalli

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Lodra

Ngjyra

Be the first to review “Loder robotike me tinguj dhe drita | Walking Lizard”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

loder me bateri hardhuce shitje online ne dyqan taxi

Loder robotike me tinguj dhe drita | Walking Lizard