Loder pellushi per femije ne forme gjeli

1,900 L

Ka stok

KODI: Q-9876934 Kategori: ,

LODER PELLUSHI PER FEMIJE FORME GJELI

Loder pellushi ne forme gjeli shume te buta per t’i prekur femijet.

Me funksione te ndryshme argetuese per vogelushet si kendimi, kercimi apo imitimi i tingujve te pulave.

Dhurate e shkelqyer per festat e fundvitit apo raste te tjera. Mjafton te shtypni lehte ne krahun e tij dhe do te filloje menjehere muziken.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Lodra

Ngjyra

Be the first to review “Loder pellushi per femije ne forme gjeli”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

loder forme gjeli bli online ne dyqan taxi

Loder pellushi per femije ne forme gjeli