Llastik qetesues per Dhimbjet | Copper Fit

1,500 L

Ka stok

Llastik qetesues per dhimbjet e gjurit është dizajnuar në mënyrë anatomike për t’iu përgjigjur të gjitha llojeve të trupit dhe përfshin shirita të rregullueshëm për mbështetje dhe rehati të shtuar.

KODI: G-026 KATEGORIA: Etiketime: ,

LLASTIK QETESUES COPPER FIT | KNEE

Llastik qetesues per gjurin | Dhimbjet e gjurit | Copper fit for Knee

Nje zgjedhje e cila mund te quhet shpetim per personat te cilet jane shume aktiv dhe kane dhimbje kronike gjuri.
Rrip i rregullueshem dhe i rehatshem, kjo mbeshtjellese gjuri ju ndihmon te largoni dhimbjen nderkohe qe jeni akoma ne levizje. 

Nese nuk keni kohe mjaftueshem te merreni me terapi per gjurin sepse jeni gjate gjithe kohes ne levizje. Ky rrip i rregullueshem menaxhon me terapi te ftohte dhe te nxehte qe dhimbja e gjurit te mos jete me. Produkti eshte ne permasa te pershtatshme per te gjitha pjeset e trupit.

Llastik Qetesues per gjurin | Dhimbjet e Gjurit zgjidhen me Copper Fit!

llaqtik qetesues per gjurin dhimbjet e gjurit copper fit

Mbeshtjellesi eshte punuar me nje rrip te rregullueshem dhe nje qese te brendshme xheli. Perputhet me se miri me gjurin. Dhe eshte e perstatshme per burra dhe gra. Paketimi perfshin nje mbeshtjellese per gjurin dhe nje pakete xhel.
Paketa xhel mund të përdoret si terapi e nxehtë ose e ftohtë dhe është jashtëzakonisht funksionale per mbulimin e gjithe siperfaqes se gjurit.

Llastik qetesues per dhimbjet e gjurit është dizajnuar në mënyrë anatomike për t’iu përgjigjur të gjitha llojeve të trupit dhe përfshin shirita të rregullueshëm për mbështetje dhe rehati të shtuar.

Terapia e nxehtësisë ndihmon në lehtësimin e tensionit të muskujve, spazmëve, dhimbjes dhe  dhe është ideal për lëndime ose tendosje te tyre. Terapia e ftohtë rekomandohet të përdoret në intervalet 20 minuta.

Terapia e Ftohtë ndihmon në lehtësimin e dhimbjes nga inflamacioni dhe mpirjet dhe duhet të përdoret kur zona është lënduar, e kuqe, e përflakur ose e ndjeshme kohët e fundit. 


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Llastik per gjurin

Be the first to review “Llastik qetesues per Dhimbjet | Copper Fit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

llastik qetesues per gjurin dhimbjet e gjurit copper fit

Llastik qetesues per Dhimbjet | Copper Fit