Llastik mbrojtes per kembet Calf compression sleeve

840 L

Ka stok

KODI: s-98873 Kategori: , ,

LLASTIK MBROJTES PER KEMBET

Llastik mbrojtes per kembet projektuar per te ndihmuar ne reduktimin e kohes se rikuperimit gjate ose pas stervitjes.

Keto llastiqe mbajne muskujt tuaj te ngrohte gjate stervitjes. Muskujt e ngrohte kane rrjedhje me te mire te gjakut dhe jane me pak te prirur ndaj lodhjes dhe lendimeve.

Permiresimi i qarkullimit limfatik redukton enjtjen dhe dhimbjen. Gjithashtu promovon sherimin e indeve te demtuara gjate dhe pas stervitjes ose lendimit.

Nivelet e mbrojtjes sigurojne qe cdo atlet dhe sportdashes te kete mbeshtetjen optimale per trupin e tij. Pershtatet nga kyci kembes deri pak me poshte gjurit per te mbajtur qendrimin e ekuilibruar.

Pelhure ngjeshese antibakteriale, me shtrirje me 4 drejtime qe thith lageshtine. Mund te perdoret jo vetem per kembet por gjithashtu edhe per krahet.

Specifika:

Llastik mbrojtes

Dy cope ne paketim

Materialet: 75% najlon/ 25% elastik


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

llastik mbrojtes

Ngjyra

Be the first to review “Llastik mbrojtes per kembet Calf compression sleeve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

llastik qetesues per kembet shitje online ne dyqan taxi

Llastik mbrojtes per kembet Calf compression sleeve