Rrip mbrojtes per gjurin | Llastik kundra dhimbjeve

1,500 L

Ka stok

LLastik gjuri me cilesi te larte prej najloni dhe material elastik, dizajn elegant per te mbrojtur muskujt e kembeve.

KODI: rrip-mbrojtes-per-gjurin KATEGORIA:

RRIP MBROJTES PER GJURIN

Reduktoni dhimbjet qe vijne nga stervitjet fizike dhe aktivitete te cilat ndikojne direkt ne muskujt e trupit tuaj me kete llastik mbrojtes.

Shume efikas per ndrydhjet, tendosjet, enjtjet, tendinat, kercitjet e gjunjeve dhe probleme te tjera muskulare.

Mbeshtet gjurin gjate ushtrimeve fizike dhe parandalon demtimet nga ushtrimet intensive.

Teknologjia e qepjes tre-dimensionale, mundeson  fleksibilitet te larte, ajrosje dhe pershtatshje me te mire me kemben.

Specifika

Materiali: Shirit najloni poliester-poliuretani

Ngjyra: Jeshile,  e zeze

I pershtatshem per: basketboll, volejboll, tenis, shetitje, vrapim


Bli lire dhe ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Rrip mbrojtes per gjurin | Llastik kundra dhimbjeve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

llastik per gjurin online dyqan taxi

Rrip mbrojtes per gjurin | Llastik kundra dhimbjeve