Lexues barkodi 2D wireless 2.4GHz OCBS-W217

4,490 L

Ka stok

KODI: h-04490 Kategori: ,

LEXUES BARKODI 2D OCBS-W217

Lexues barkodi 2D me teknologji te imazhit me performance te larte dhe skanim omni-drejtues.

Transferimi i te dhenave behet me vale wifi fale lidhjes wireless 2.4Ghz dhe USB.

Bateria litium 1200 mAh mund te punoje per 12 ore. Perputhshmeri e larte per te gjitha imazhet  1D dhe 2D dhe mund te lexoje barkodin ne ekran dhe barkodin me ngjyra.

I perputhshem me sistemet Linux, Android, Windows XP, 7, 8, 10, MAC


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Skaner

Ngjyra

Be the first to review “Lexues barkodi 2D wireless 2.4GHz OCBS-W217”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

2d handheld wireless barcode scanner wifi online ne dyqan taxi

Lexues barkodi 2D wireless 2.4GHz OCBS-W217