Lexues barkodesh 2D Wifi + Usb + BT | OCBS-W235

7,490 L

Ka stok

KODI: h-7490 Kategori: , ,

LEXUES BARKODESH 2D OCBS-W235

Lexues barkodesh 2D me baze mbajtese.

Komunikimi standard 2.4G+USB+ bluetooth fale portave hyrese.

Motori skanues me precizion te larte 1 milion piksel per skanime deri ne 15000 here.

Skanuesi i barkodit ka performance te larte dhe aftesi leximi superiore per kode te vogla dydimensionale.

Buffer i madh wireless mund te transferoje 600 karaktere.

Specifika:

  • CPU 32 bit
  • Power input 5V 1A
  • Rezolucioni i imazhit 1MP (1280*800)
  • Funksioni me valë 2.4G+Bluetooth+USB
  • Këndi i skanimit Yaw(Skew)55° & Pitch55°
  • Bateria 1500 mAh (20000 herë skanim dhe transmetim)
  • Rryma e punës 250mA±5%
  • Temperatura e funksionimit 0°C~ +50°C

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Skaner

Ngjyra

Be the first to review “Lexues barkodesh 2D Wifi + Usb + BT | OCBS-W235”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

lexues barkodesh ocbs w235 online ne dyqan taxi

Lexues barkodesh 2D Wifi + Usb + BT | OCBS-W235