Skaner barkodi | Omnidirectional Barcode Reader

8,500 L

Ka stok

KODI: I-72121246 KATEGORIA:

SKANER BARKODI | OMNIDIRECTIONAL BARCODE READER

Skaner barkodi i pershtatshem per dyqane, supermarkete dhe markete.

Dekodim me shpejtesi te larte 1500 linja/sekonde.

Thellesi super nga 0—[email protected] UPC/EAN 100%, PCS90%.

Forma praktike mundeson skanimin me lehtesi te sendeve te medha dhe te vogla.

I pershtatshem per te skanuar kode te shumta. lehte per te kaluar nga single line ne full line permes nje butoni.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Skaner

Ngjyra

Be the first to review “Skaner barkodi | Omnidirectional Barcode Reader”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

skaner barkodi shitje online ne dyqan taxi

Skaner barkodi | Omnidirectional Barcode Reader