Skaner barkodi 2D me fishe USB OCBS T2003

4,500 L

Ka stok

KODI: h-45000 Kategori: , ,

SKANER BARKODI 2D 

Skaner barkodi per imazhe 2D, skanon me lehtesi kodin QR per pagesa elektronike.

Forma e gjere e pjeses se skanimit lejon skanimin e artikujve te medhenj dhe formave te ndryshme.

Regjistron me ndjeshmeri dhe saktesi barkodet 1D, 2D ne etiketa, leter dhe telefon celular ose kompjuter.

Thjesht futeni ne nje porte standarde USB dhe filloni skanimin tuaj, nuk ka nevoje per bateri.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Skaner

Ngjyra

Be the first to review “Skaner barkodi 2D me fishe USB OCBS T2003”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

skaner barkodi 2d online ne dyqan taxi

Skaner barkodi 2D me fishe USB OCBS T2003