Skaner barkodi me imazh 2D GT-9120E

7,500 L

Ka stok

KODI: i-998788990 Kategori: , ,

SKANER BARKODI ME IMAZH 2D

Skaner lexues per barkode 2D ose kode ne formen QR. Praktik dhe shume efikas gjate punes, me permasa te vogla i pershtatshem per tu perdorur kudo ju nevojitet.

Performance e permiresuar dhe materiale te integruara rezistente ndaj goditjeve dhe presionit  qe mbrojne pajisjen kunder renies,

Specifika:

  • Modeli GT-9210
  • Konstruksion Trupi ABS+PC
  • Dimensionet 115mm x 106mm x 153mm
  • Pesha 230g

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Skaner

Ngjyra

Be the first to review “Skaner barkodi me imazh 2D GT-9120E”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

skaner barkodi online ne dyqan taxi

Skaner barkodi me imazh 2D GT-9120E