Skaner OBD 2 | Skaner per makinen elm 327 | OBD 2 Scanner

2,900 L

Ka stok

Fshin difektet nga makina
Wireless – Pa kabell
Lidhet me shume aplikacione
Lexon te dhenat ne kohe reale

 

KODI: Obd-2-car-scanner Kategori: , Etiketime: , , , , ,

Skaner OBD 2 | Skaner per makinen elm 327 | OBD 2 Scanner

Skaner per makinen – OBD 2  | Car Scanner ELM327 | Bluetooth Scanner  – Porosi online ne Dyqan Taxi .

Skaner per makinen – OBD2 .

Skaner per makinen elm 327 OBD dyqan taxi porosit online

Bluetooth Scanner per makinen ELM 327 i cili eshte ne perputhje  me pajisjet Android Apple ose Windows .
OBD 2 Scanner do te punoje ne te gjitha makinat e vitit 1996 dhe me te reja .
Kontrollon Makinen per gabimet i fshin dhe jep parametrat e plota te saj .
Disponon programe si DashCommand , Toque etj .
Ju mund te lexoni dhe pastroni driten e motorrit tuaj te kontrollit .
Gjithashtu dhe te monitoroni sensore te ndryshem te automjeteve ne kohe reale per te gjetur me mire problemet tuaja .
Ky OBD 2 Skaner nuk lexon ABS , SRS ,TPMS , ndryshimi i vajit ose ndonje drite tjeter qe nuk lidhet me OBD 2 .

Specifikat \ SCANNER ELM 327

Dimensionet : 5 x 4.5 x 2.5 cm
Pesha : 43 g

Skaner OBD2 ELM327 | NJE PAJISJE QE NUK DUHET TE MUNGOJE NGA MAKINA JUAJ !

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Skaner

Vleresim mesatar

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

  1. 01

    nga Altin Kamberi

    Super skam em nevoje per servis hahahaahaha

Main Menu

Skaner per makine Obd 2 scanner bluetooth dyqan taxi blerje online

Skaner OBD 2 | Skaner per makinen elm 327 | OBD 2 Scanner