Skaner lexues barkodi 1D OCBS-LA15 Handheld Wired

3,490 L

Ka stok

KODI: h-349000 Kategori: , ,

SKANER LEXUES BARKODI OCBS-LA15

Skaner lexues barkodi lazer me funksion automatik.

Shpejtesia e larte e skanimit 200 skanime/sek dhe distanca e gjate leximi me aftesi te shkelqyer dekodimi.

Sistemi i suportuar per te punuar Linux, Android, Windows XP/7/8/10, MAC.

Karakteristika:

  • Furnizimi me energji elektrike 5V DC±5%
  • Jetegjatësia e butonit deri në 100000 here
  • Viusal Laser 650nm
  • Sistemi operues Linux, Android, Windows XP/7/8/10, MAC

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Skaner

Ngjyra

Be the first to review “Skaner lexues barkodi 1D OCBS-LA15 Handheld Wired”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

skaner lexues barkodi me lazer online ne dyqan taxi

Skaner lexues barkodi 1D OCBS-LA15 Handheld Wired